Maškarní ples + přespání v klubovně.

02.03.2019 - 03.03.2019 | Arašíd | Vlčata a světlušky

Info konečně tady! :)

Tímto si vás dovolu pozvat na akci nesoucí název:

Maškarák 2019 - Spiknutí šílených chemiků

Sraz 7:15 u klubovny nebo v 8:45 u ZŠ Bulharská 23 v Porubě. 

Převléct se lze u nás v klubovně nebo na místě. 

Konec maškarního plesu v 12:00. Pak přesun zpět do naší klubovny. Tam si dáme oběd a pár minut na odpočinutí. Poté se uzkuteční BOJOVKA :) 

Konec akce u klubovny v neděli v 9:00. 

S sebou: kostým, přezůvky (tenisky do tělocvičny, ne s černou podrážkou!), šátek, uzlovačka (vázačka), dinko od ešusu, buchtu do soutěže o nejlepší buchtu (upečenou, ne kupovanou!), dostatek pití na půl dne, 100 kč. + vše potřebné k přespání v klubovně.

Doufám že se sejdeme v co největším počtu. Bude to fajn :)

 

Akci pořádá skautské středisko Trpaslíci. :)

A o čem že to teda celé bude? Tady je příběh který nás bude maškarákem provázet:

Výpary substancí z nesčetných chemických pokusů podnítily mysl prof. Alzheimera k šílenství! Rozhodl se, že společně se svými pomocníky vyvine látku, která vsugeruje všem dětem do konce svých dní věnovat každou volnou chvilku nejoblíbenější činnosti na světě - matematice! Muhehehe!

Stačí vpravit látku do zdroje pitné vody a během jednoho dne to začne! Sčítání, odčítání, násobení, dělení, trojčlenka, zlomky, rovnice, racionální a iracionální čísla, sinus, cosinus, tangens, cotangens, intervaly, integrály...
Bude se jim o tom i zdát! Budou muset spočítat kolik je džebustacet bambiliónů!

Jediný důvod, proč se celý plán již nepodařilo uskutečnit, je ten, že výpary měly vliv i na profesorovu paměť... a už si přesně nevybavuje chemický vzorec přípravy své "geniální" substance. Lépe řečeno... nepamatuje si jej vůbec. Naštěstí si jej zapsal a bezpečně uschoval v... v... himlhergot, jak se to... dělá se v tom tooo... éééé... no, tóóó... éééé... uhmmm?
..........................
Profesorova paměť jako řešeto dává trochu času zformovat proti šíleným chemikům protiofenzívu. Ale... je tu někdo, kdo je zastaví?
............................

DŮLEŽITÉ:

V průběhu Maškaráku mimo jiné proběhne soutěž o nejlepší upečenou buchtu. Každý účastník proto musí nějakou přinést. Výtvory bude posuzovat na buchtách těžce závislá porota, která od každého ochutná vzorek. Zbytek buchet bude určen ke snězení účastníky (coby náhrada svačiny).

 

comments powered by Disqus